Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
[email protected] +90 533 383 88 66 +90 533 383 88 66 +90 533 383 88 66

Saç Ekimi

Saç ekimi gelişen teknolojinin tıp’a yansımasıyla birlikte sıkça başvurulan bir işlem olmuştur.  Saç ekimi genel olarak başın saç olan bölgelerinden alınan saçların saç olmayan yerlere ekilmesi işlemidir.Saç ekimi yapılan bölgelerde kısa süreli saç dökülmeleri medyana gelir. Bu dökülmeler yerini uzayan saçlara bırakmaktadır.

Saç ekimi ömür boyu kişiye garantili bir çözüm sunar. Saçlarınız döküldükten sonra halinizden memnun değilseniz saç ekimi sizin için ideal bir sonuçtur. Saç ekiminden sonra saçlarınız tekrardan eski görümüne kavuşmaktadır.

Saç ekimi yaptırmak isteyen bir kişinin saçlarının tamamen kelleşmesini beklemesi tamamen yanlıştır. Bu durum kişiye avantaj sağlamamaktadır. Saç ekimi için ideal yaş sınırı 20 yaş üzeri ve 80 yaş altıdır. Saç ekimi için başvuran bir kişinin isteği saçlarındaki seyreklerin daha az görünmesini istemesidir. Saçın dalgalı olması daha sık bir saç şeklini yansıtmakla birlikte seyreklik daha az belirgin olmaktadır. Kişideki saç ekiminin başarısı saç yapısı ile bağlantılıdır.