Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
[email protected] +90 533 383 88 66 +90 533 383 88 66 +90 533 383 88 66

Hydrafacial MD

Günlük hayatın stresi, çevresel toksinler, makyaj kullanımı hatta kötü hava şartları bile ciltte yıpranmaya neden olmaktadır. Aynı zamanda yaşlanmayla birlikte ciltte kırışıklık, lekelenme, sarkma, kuruma gibi problemler de gittikçe artmaktadır. Gelişen teknoloji bütün bu sorunlara büyük oranda çözüm getirebilmektedir. Hydrafacial MD FDA onaylı bir cilt bakım cihazıdır. Bu belirtileri ortadan kaldırmakta oldukça başarılı olduğu kanıtlanmış olan Vortex patentli teknoloji kullanılan Hyrdafacial MD tedavisi, özel bir başlık yardımıyla cildi besleyici solüsyonlar basınçlı bir şekilde püskürtür, el değmeden cilde penatüre edilmesini sağlar. Bakım beş aşamada gerçekleştirilmektedir. Eksfoliasyon; cilt ölü hücrelerden ve yağdan arındırılır. Peeling; tahriş ve kabuklanma oluşmadan ölü tabaka temizlenir. Ekstraksiyon; gözenekler temizlenir. Boost; gerekli solüsyonlarla ince çizgiler azaltılır ve sebum düzenlenir. Fusion; cildin beslenmesine yardımcı olan son aşamadır. 2011 yılından beri A.B.D ‘de üst üste ‘En İyi Cilt Bakım Cihazı’ ödülünü almış ve ülkemiz de dahil olmak üzere toplam 76 ülkede kullanılmaktadır.

Pratik ağrısız ve komplikasyonsuz bir tedavi yöntemidir. Seanslar bir haftalık süre içerisinde 4-6 kür olarak düzenlenmekte ve ayda bir yapılması önerilmektedir. Herhangi bir özel bakıma ihtiyaç duyulmayan Hyrdafacial MD tedavisinde, kişi seanstan sonra sosyal yaşamına devam edebilmektedir. Ortalama bir seans 20-30 dk. Sürmektedir.  Tıkalı gözeneklerin temizlenmesi, cildin renk tonu ve yağ düzeyi açısından dengelenmesi, güneş lekeleri, siyah nokta, kırışıklık ve ince çizgilerin tedavisi, aknelerin giderilmesi, cilt elastikiyetinin artırılması gibi bir çok konuda sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Cilde uygulanan tedavi yöntemlerinin çoğunda tahriş, alerjik komplikasyonlar, kızarıklık, morarma, şişlik, kabuk bağlama vb. görülmektedir. Uzun süren bakım süreçleri sonunda çoğu kişi yeterli sonuç elde edememekte, verdikleri paranın boşa gittiğini düşünmekte ve hayal kırıklığına uğramaktadır. Hydrafacial MD tedavi yönteminde hiçbir risk ve dikkat edilmesi gereken durum bulunmamaktadır. Tüm yaş gruplarına uygulanabilmektedir ve hassas ciltler için güvenlidir. Tedavi sonrasında elde edilen sonuçları korumak için, ayda bir düzenli olarak cilt bakımının yaptırılması önerilmektedir. Tedavinin hedefi, görünümü iyileştirilmiş bir cilt değil, genç ve sağlıklı bir cilt elde etmektir.