Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
[email protected] +90 533 383 88 66 +90 533 383 88 66 +90 533 383 88 66

Ameliyatsız Burun Estetiği

Ameliyatsız Burun Estetiği

Ameliyatsız rinoplasti yani ameliyatsız burun estetiği, on beş dakikada burun estetiği veya enjeksiyon rinoplastisi olarak da bilinen burun estetiğidir ve minimal invaziv, kalıcı ve cerrahi olmayan burun estetiği uygulamasıdır.

  Ameliyatsız Burun Estetiği Kimler İçin Uygundur?

Ameliyatsız burun estetiği, burnu sırtlı, burun ucu ile burnun yan kısımlarında hacim eksiklikleri bulunan, asimetrik, yamuk ya da eğik burun yapısına sahip olanlar, burun sırtında ya da burun kemerinde çöküntüler bulunanlar ve burun ucu kaldırma veya burun ucu düzeltme isteyenler için uygundur. Ayrıca ilk ameliyat sonrasında ortaya çıkan hafif düzeltmeye ihtiyaç duyanlar, asimetrik burun deliklerine sahip olanlar, burun köprüsü düzeltme ihtiyacı bulunanlar, burun kırığına bağlı estetik sorunlara sahip olanlar ve başarısız bir burun estetiği sonrasında revizyon rinoplasti yaptırmak isteyenler için uygundur.

  Ameliyatsız Burun Estetiğine Dair Bilinmesi Gerekenler,

Ameliyatsız burun estetiği, enjeksiyon teknikleri ile ameliyat yapılmaksızın sahip oldukları burun görünümünü düzeltmek isteyen hastalar ile iyi sonuçlar alması ile ünlü olup, bu yöntem, burun oranında küçültme isteyenler için uygun değildir. Ameliyatsız burun estetiğinde, kullanılan enjeksiyon malzemesi ya hyalüronik asit ya da kişinin kendi vücudundan elde edilmekte olan dermal dolgu malzemesidir. Ameliyatsız burun estetiğinin kalıcılığı veya diğer bir deyişle ömrü, kullanılmakta olan enjeksiyon malzemesinin özelliğine ve kalitesine bağlıdır.

  Ameliyatsız Burun Estetiği İle Doğal Görünüm Sağlanabilir Mi?

Ortalama on beş dakika içerisinde ameliyatsız burun estetiği sayesinde burnunuz da bulunan şekil bozuklukları giderilerek kusursuz bir görünüme kavuşabilmeniz mümkündür. Kısa süre bu işlem sayesinde sonuçlar hemen görüldüğü gibi iyileşme sürecine de ihtiyaç duyulmamaktadır. Ameliyat ile gerçekleştirilen burun estetiğinde de olduğu gibi ameliyatsız burun estetiğinde de tasarım son derece önemlidir.